آیین کلنگ زنی مرکز آموزشی قلم چی

آیین کلنگ زنی مرکز آموزشی قلم چی با حضور جناب آقای اسماعیلی ریاست محترم آموزش و پرورش ناحیه و آقای جعفرپور معاونت مشارکت های مرمی سازمان نوسازی و خانم میردامادیان مدیرعام مجمع خیرین مدرسه ساز در مجتمع بزرگ آبشار برگزار گردید.

با توجه به نیاز مراکز آموزشی در این مجتمع و واگذاری زمین های آموزشی به سازمان آموزش و پروش و با همت خیرین مدرسه ساز در مجموعه قلم چی ساخت مجموعه آموزشی در مساحت ۱۸۰۰ متر مربع در مجتمع بزرگ آبشار آغاز خواهد شد.

ریاست آموزش و پرورش ناحیه ۳ در این مراسم گفت: نیاز ۳ مرکز آموزشی به صورت اورژانسی در این مجتمع احساس می شود که به همت خیرین مرتفع خواهد شد اگر چه نیاز مجتمع ۱۴ واحد آموزشی براورد می شود.

خانم پارسایی مدیریت مجتمع آموزشی قلم چی نیز در خصوص ساخت این مرکز گفت: با توجه به موقعیت مجتمع و وضعیت موجود تلاش خواهیم کرد این مجتمع آموزشی را در کم ترین زمان ممکن به بهره برداری برسانیم

شایان ذکر است تاکنون نزدیک به ۱۲۰۰۰ متر مربع زمین با کاربری آموزشی از طرف شرکت عمران آبشار اسپادانا به متولی ساخت مدارس ( آموزش و پرورش) تحویل شده است که سازمان آموزش و پرورش نیز جهت ساخت مراکز آموزشی با یاری خیرین اقدام خواهد کرد.

1 پاسخ
  1. محمد بيگي
    محمد بيگي گفته:

    سلام…. لطفا مدرسه راهنمایی و دبیرستان و راهنمایی و….( دولتی) احداث کنید…. لطفا قسمت ۱۷۰ هکتاری را فعال کنید و برای سند ها هم اقدام بفرمایید و ایا میشود دکلهای فشار قوی برق را برداشت و برق را از زیر زمین رعبور داد؟ لطفا دپوهای سنگ ریخته شده دور نیلوفرها و شهرک را جمع اوری و به جای ان فضای سبز احداث بفرمایید…. با تشکر

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.