اجرای روکش آسفالت معابر در مجتمع بزرگ آبشار(شهید کشوری)

با توجه به لزوم برخورداری از محیطی آرام و زیبا و با وجود امکانات رفاهی و تفریحی و ورزشی در مجتمع بزرگ آبشار (شهید کشوری) داشتن مسیری برای راحتی و  در دسترس قرارگرفتن این امکانات لازم وضروری بود، که در این راستا مسیرهایی برای سهولت تردد افراد در نقشه شهری این مجتمع درنظر گرفته شده است. در این خصوص شرکت عمران ابشار اسپادانا اقدام به اجرای روکش معابر به ویژه در بلوار سروستان ۱ نمود که پس از خاک برداری و خاک ریزی –اصلاح جداول –اجرای بیست و mc  پاشی و اجرای۱۰۰۰ تن اسفالت در مساحتی حدود ۷ هزار متر مربع به بهره برداری رسید.

همزمان با تحویل بیش از ۲۰۰۰ واحد مسکونی در از پروژه های فاز ۶، بلوار گلستان ۴ برای سهولت در تردد و دسترسی بهتر به دیگر نقاط مجتمع یکی دیگر از  برنامه های شرکت عمران آبشار اسپادانا بود که طی مراحل عملیات خاکبرداری و سنگ برداری – نوخاله برداری تسطیح و ریگلاژ خاک ریزی و اجرای کانیوو و همچنین کانال های اجرای روشنایی پیاده رو سازی – اجرای سنگ فرش –و اجرای لایه های بیست و ساب بیست –اجرای mc پاشی و اسفالت که حدود ۱۰ هزار متر مربع وسعت  و مقدار مصرف اسفالت حدود ۱۵۰۰ تن می باشد طی مدت ۳ روز اجرا گردید.

زمان انتخاب واحد برج های مسکونی اطلس

همزمان با پیشرفت فیزیکی مناسب برج های مسکونی اطلس و آماده سازی بستر انتخاب واحد برای اعضای برج های مسکونی اطلس مقرر گردید تا اعضا با تکمیل موجودی خود به حداقل ۵۰۰ میلیون ریال در انتخاب واحد شرکت نمایند. بر این اساس نیز نامه تکمیل موجودی برای اعضا از طریق پست جمهوری اسلامی ایران ارسال گردید. با توجه به درخواست مکرر اعضا مبنی بر داشتن فرصت زمانی بیش تر به منظور تکمیل مبلغ باد شده جهت انتخاب واحد، بهمن ماه سال جاری جهت برگزاری انتخاب واحد در نظر گرفته شده است.

اعضای محترم برج های مسکونی که تا کنون نامه تکمیل موجودی و زمان بندی انتخاب واحد دریافت نموده اند می توانند ضمن تکمیل موجودی و ارائه اصل فیش بانکی تا اعلام زمان دقیق حضور جهت انتخاب واحد در بهمن ماه اخبار ما را در سایت و کانال تلگرام شرکت پیگیری نمایند.

زمان انتخاب واحد و حضور اعضا از طریق نامه اطلاع رسانی خواهد شد و زمان بندی ابلاغ شده قبل ملغی می باشد.

انتخاب هیئت مدیره برج های مسکونی تحویل موقت

با توجه به نزدیک شدن رمان تحویل بهره برداری برج های مسکونی تحویل موقت ضروری است تا مالکین محترم نسبت به انتخاب و معرفی هیئت مدیره ساختمان به واحد بهره برداری شرکت عمران آبشار اسپادانا اقدام نمایند. به این منظور مالکینی که تمایل دارند کاندیدای انتخاب هیئت مدیره باشند، می توانند جهت ثبت نام با شماره ۳۶۳۴۳۳۴۹ تماس حاصل کنند. ( توصیه می شود با توجه به اهمیت این موضوع مالکین ابتدا شناختی کافی نسبت به وظایف هیئت مدیره داشته باشند و سپس این مسئولیت را بپذیرند) پس از ثبت نام کاندیدها، یک کانال تلگرام با عنوان بلوک و با حضور مالکین تشکیل و اسامی کاندیدها در همان کانال به رای گذاشته خواهد شد. بنابراین لازم است تا مالکین محترم نسبت به نصب برنامه تلگرام برروی گوشی خود اقدام نموده و در ابتدا عضو کانال تلگرام شرکت به آدرس @absharkeshvari گردند و اخبار را دنبال نمایند.

بدیهی است عدم مشارکت و تشکیل هیئت مدیره مراحل تحویل را به تعویق خواهد انداخت.

برگزاری جشن نشاطستان در مجتمع بزرگ آبشار

جشن نشاطستان با عنوان تاب سانه به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری و منطقه ۶ شهرداری اصفهان در مجتمع بزرگ آبشار (شهید کشوری) برگزار شد و یک روز شاد با تفریح و بازی در کنار خانواده رقم خورد.

در این جشن انواع ابر بازی های و بازی های آبی- بازی های فکری – بازی های جنبشی و هیجانی – نمایش خیابانی – نمایش خیمه شب بازی بر گزار شد.

محمد رضا برکت شهردار منطقه ۶ نیز که در کنار خانواده ها در این جشن حضور داشت گفت: خادمان شما در شهرداری همواره دغدغه توسعه زیرساخت ها را در این مجموعه داشته اند و با تعاملی که با شرکت عمران آبشار اسپادانا صورت گرفته شاهد اتفاقات خوبی خواهیم بود. برکت افزود بودجه لازم جهت تکمیا فضای سبز و خدمات شهری تخصیص یافته که تا پایان سال ساکنین از نتایج آن بهره مند خواهند شد.

وی از آغاز عملیات فاز  دوم اجرای پارک روح الامین خبر داد و افزود : امروزشهروندان در کلانشهرها نیاز به شادی، امید، ورزش و تحرک دارند و برنامه های شاد تابستانه شادابی خانواده ها و سلامت روح شهر را تضمین می کند.

برای تماشای فیلم جشن تاب ستانه بر روی لینک زیر کلیک کنید

https://www.aparat.com/v/wsQ5G

DSC_0276 DSC_0320 DSC_0347 DSC_0412 DSC_0423 DSC_0220 DSC_0236 DSC_0157 DSC_0112 DSC_0101

 

بازدید شهردار منطقه ۶ از مجتمع بزرگ آبشار

بازیددی شهردار منطقه از مجتمع بزرگ آبشار(شهید کشوری)

شهردار منطقه ۶ شهرداری اصفهان روز پمجشنبه از مجتمع بزرگ آبشار(شهید کشوری) بازدید کرد. در این دیدار که جمعی از معاونین شهردای محمد رضا برکت را همراهی می کردند شهردار منطقه از روند اجرایی پروژه های  خدماتی این مجموعه دیدن کرد. پارک بزرگ برکت در مسیر بازدید از باغ سرو ضمن تاکید بر رفع نواقص و تکمیل شبزینه گی پارک گفت: ۱۰ میلیارد ریال بودجه جهت تکمیل فضلای سبز و مبلمان این پارک اختصاص داده شده که تا پایان سال اجرایی خواهد شد. برکت افزود با توجه به درخواست های مکرر ساکنین تلاش می کنیم بخش هایی  از پارک را که محل تردد و در دید و منظر ساکنین خواهد بود را با چمن های مقاوم سبز نماییم. شهردار منطقه ۶ ضمن برشمردن مشکلات آبی منطقه بر عدم امکان کاشت چمن در اصفهان تاکید کرد.

بازدید از محوطه بلوک های مسکونی فاز ۱ و ۲ و۳ و معابر بخش بعدی برنامه شهردار بود. علی رغم واگذاری محوطه بلوک ها به هیئت مدیره ها، شهردار خواستار همکاری با ساکنین جهت بهبود فضای سبز محوطه ها شد.

برکت در این بازدید که تمام مسیرها را پیاده طی نمود ضمن بررسی تمامی جزئیات خواستار همکاری شرکت عمران آبشار اسپادانا جهت اجرای سریع پروژه ها و بهبود خدمات شهری شد.

DSC_0586 DSC_0618 DSC_0651 DSC_0704

تغییر نام برج های مسکونی مجتمع بزرگ آبشار

برج های مسکونی که در اولویت نخست تحویل قرار گرفته اند به “برج های مسکونی اطلس” تغییر نام یافت.

برج های مسکونی b5-3 (اطلس۱)-q3-b (اطلس۲) – p3 (اطلس۳) – q3-c (اطلس ۴) – q3a (اطلس۵) – n3 (اطلس۷) – n2 (اطلس۸) – m (اطلس۹) – o1 (اطلس۱۰) – u3 (اطلس۱۱) – q1-a (اطلس۱۲) – o2 (اطلس۱۳) – q1-c (اطلس۱۴) – q1-b (اطلس۱۵) تغییر نام یافته اند.

براین اساس برج های مسکونی V1-Q1D و Q4 نیز به نام ” برج های نمونه کشوری” نام گذاری گردیده اند.

روزشمار برج های مسکونی اطلس

از ابتدای سال جاری فعالیت های اجرایی در برج های مسکونی اطلس در مجتمع بزرگ آبشار (شهید کشوری) شتاب گرفته است. براساس برنامه ریزی های صورت گرفته در شرکت عمران آبشار اسپادانا، ۱۵ برج مسکونی اطلس تا پایان سال ۱۳۹۹ اجرای ابنیه خود را به اتمام خواهند رسانید. فعالیت های اجرایی در این برج های مسکونی در چند جبهه کاری و به طور همزمان ادامه دارد تا براساس برنامه زمان بندی شده تحویل مالکین گردد.

برج های مسکونی اطلس ۱ و ۲و ۳ که در حال حاضر مراحل پایانی نازک کاری را پشت سر می گذارند تا پایان سال جاری تحویل موقت خواهند شد. به منظور آگاهی اعضا و مالکین، تابلوهای روزشمار ۱۰ بلوک از این مجموعه نصب گردید و پس از تامین تابلوهای مورد نیاز در ۵ برج مسکونی دیگر نیز تابلوها نصب و راه اندازی خواهد شد.

DSC_8553 copy DSC_8575 copy DSC_8536 copy

نصب درهای چوبی داخلی در واحدهای مسکونی فاز ۶

پس از تحویل ۲۰۰۰ واحد مسکونی فاز ۶ شرکت عمران آبشار اسپادانا به منظور تامین درهای چوبی داخلی واحدها و جلب رضایت مالکین نسبت به برپایی نمایشگاه مصالح ساختمانی و عرضه درهای چوبی و شیرآلات اقدام نمود. محصولات از بهترین برندهای داخلی با بهترین کیفیت در نمایشگاه به مالکین عرضه می شود

درهای چوبی با روکش ملامینه ضد آب در طرح و رنگ های متنوع و متناسب با سلیقه اعضا و شیرآلات نیز از برند  کیسر در دو طرح کروم و سفید با کم ترین قیمت به مالکین عرضه می گردد.

اعضا می توانند با مراجعه به شرکت عمران آبشار اسپادانا پس از انتخاب طرح و رنگ، سفارش خود را ثبت نمایند تا نسبت به نصب درها و تامین شیرآلات اقدام شود.

تا کنون در اولین پارت از سفارش اعضا بیش از ۲۰۰ باب در چوبی در محل برج های مسکونی تخلیه و نصب آن آغاز گردیده است.

img1563185400034

افتتاح خط ۱۰۷ اتوبوسرانی از مجتمع بزرگ آبشار به ایستگاه مترو صفه

خط ۱۰۷ ایوبوس از مجتمع بزرگ آبشار به ایستگاه مترو صفه با حضور شهردار منطقه ۶ و دکتر افتخاری مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی افتتاح شد.

با برقراری این خط ارتباط و دسترسی ساکنین به ایستگاه مترو صفه اصفهان و همچنین پایانه مسافربری صفه برقرار گردید.

مهندس برکت در این مراسم گفت: ۵ دستگاه اتوبوس در خط فعالیت خواهند داشت و براساس استقبال ساکنین خدمات نیز تویعه خواهند یافت. دکتر افتخاری نیز عنوان کرد هزینه این خط به منظور تشویق ساکنین جهت استفاده از حمل و نقل عمومی حداقل مبلغ خواهد بود.

خط ۱۰۷ فعالیت خود را از ساعت ۶:۳۰ روز ۳ خرداد همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر آغاز کرده است.

اخبار مجتمع بزرگ آبشار را در کانال تلگرام  ما به آدرس @absharkeshvari  دنبال کنید.

DSC_6144 copy DSC_6174 copy DSC_6188 copy

 

DSC_6195 copy

120190525_115718

جشن نیمه ماه در مجتمع بزرگ آبشار

 

 

نیمه ماه در مجتمع بزرگ آبشار

وی‍‍ژه برنامه نیمه ماه به مناسبت ولادت با سعادت امام حسن مجتبی (ع) به همت منطقه ۶ شهرداری اصفهان در باغ سرو مجتمع بزرگ آبشار و با حضور چشمگیر شهروندان برگزار شد.

 

?مدیر منطقه ۶ شهرداری اصفهان از برگزاری ویژه برنامه با شکوه ” نیمه ماه ” به مناسبت ولادت باسعادت امام حسن مجتبی(ع) در مجتمع بزرگ آبشار خبر داد و گفت: ویژه برنامه نیمه ماه با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان برگزار شد و برنامه ای در این سطح برای نخستین بار بود که در این مجتمع برگزار شد و شهروندان و اهالی نیز استقبال بسیار خوبی از این ویژه برنامه وزین داشتند و شاهد حضور حدود ۲۰۰۰ نفر از خانواده ها در این جشن بودیم.

 

برگزاری غرفه های سلامت در این ویژه برنامه با محوریت انجام تست های سلامتی، بازی های آموزشی و تست های هوش برای کودکان و همچنین مسابقه آشپزی غذای سالم برای خانواده ها از ویژه برنامه های جشن نیمه ماه بود برکت شهردار منطقه ۶ گفت: ویژه برنامه نیمه ماه با پیاده سازی برنامه های محتوی محور سعی بر ایجاد لحظاتی شاد و بانشاط همراه با اجرای برنامه هایی از قبیل استندآپ کمدی، اجرای موسیقی توسط گروه گرامافون و اهدای جوایزی به قید قرعه برای شهروندان داشت که امیدواریم موفق به کسب رضایتمندی شهروندان شده باشیم.

 

♦️برکت ضمن تقدیر از مدیریت و کارکنان شرکت عمران آبشار اسپادانا ادامه داد : این رویداد شهری بخش کوچکی از وظایف مدیریت شهری در قبال شهروندان شریف اصفهانی است و گفت: مدیریت شهری برای فصل اوقات فراغت خانواده ها برنامه های بسیاری را سازمان دهی کرده است و ما نیز در منطقه ۶ شهرداری اصفهان آمادگی خود را برای برگزاری ویژه برنامه هایی از این دست در جهت خدمت به شهروندان اعلام کرده و شادابی شهروندان را لازمه شهری شاداب می دانیم و در خاتمه از حضور اعضای محترم شورای اسلامی شهر اصفهان و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در این ویژه برنامه و در بین اهالی مجتمع بزرگ آبشار تقدیر و تشکر می کنم.

اخبار مجتمع بزرگ آبشار را در کانال تلگرام  ما به آدرس @absharkeshvari  دنبال کنید.

@absharkeshvari

IMG_20190523_105144_557 IMG_20190523_105152_916 IMG_20190523_105155_286 IMG_20190523_105148_902 IMG_20190523_105158_874 IMG_20190523_105139_857 IMG_20190523_105136_074 IMG_20190523_105128_141 IMG_20190523_105125_064 IMG_20190523_105117_522 IMG_20190523_105112_270 IMG_20190523_105114_875